Makijaż permanentny powiek Makijaż permanentny powiek Makijaż permanentny powiek

Makijaż permanentny powiek

Makijaż permanentny powiek Makijaż permanentny powiek

1.Makijaż permanentny powiek

Projekt kreski należy dobrać indywidualnie do każdego oka. Prawidłowo dobrany kształt może w istotny sposób zmienić wygląd oka – powiększyć je, podnieść opadający kącik, zmienić rozstaw czy krągłość
Makijaż permanentny powiek

Kreska zagęszczająca linię rzęs

Kreska umiejscowiona w koronie rzęs wywołuje optyczne wrażenie większej ilości rzęs

Malowanie idealnej kreski eyelinerem na powiece bywa trudnym zadaniem, szczególnie gdy nie ma się wprawy. Stąd też coraz więcej kobiet decyduje się na makijaż permanentny powiek polegający na zagęszczeniu linii rzęs. Zapraszamy do skorzystania z oferty MOOI Studio, skąd wyjdziesz z makijażem permanentnym wspaniale ozdabiającym Twoje oczy!

Permanentne kreski na oczach – jaki efekt dają?

Osoby o jasnej oprawie oczu stosują różne triki, których zadaniem jest podkreślenie ich wyrazu. Sam tusz do rzęs może nie wystarczyć. Czarna kreska namalowana eyelinerem na górnej powiece daje rezultat wzmocnionego kolorytu rzęs i nadaje innego kształtu oczom. Jednak perfekcyjne jej wykonanie bywa kłopotliwe, a oprócz tego eyeliner nie sprzyja naturalnemu wyglądowi oczu.

Makijaż permanentny powieki górnej, który wykonujemy w MOOI Studio, to zabieg pigmentacji skóry polegający na przyciemnieniu jej w linii korony rzęs – czyli w miejscu, z którego one wyrastają. Taka kreska sprawia, że rzęsy wydają się dużo gęstsze, i to nawet wtedy, gdy na powiece nie ma ani grama makijażu!

Makijaż permanentny oczu Wrocław – zmieniamy Twoje oczy

Opadające kąciki, zbyt szeroko lub zbyt wąsko rozstawione oczy czy niewielka krągłość – to cechy oczu, które można w prosty sposób zmienić bez operacji plastycznej. W tym celu w MOOI Studio stosujemy pigmentację linii rzęs. Poprzez poprowadzenie kreski na powiece o odpowiedniej grubości i we właściwym miejscu, możemy nadać Twoim oczom innego, bardziej pożądanego kształtu, a przez to wzmocnić ich wyrazistość. Wykonując makijaż permanentny i pilnując jego dopigmentowania raz do roku możesz mieć elektryzujące spojrzenie przez całą dobę, nie martwiąc się o rozmazany makijaż, czy brak czasu na malowanie oczu eyelinerem!

Makijaż permanentny powieki górnej cena

W MOOI Studio gwarantujemy atrakcyjny, a przede wszystkim – przejrzysty cennik na wszystkie usługi. Dzięki temu dokładnie wiesz, na jaki koszt zabiegu się przygotować. Jeśli chodzi o makijaż permanentny powiek cena jest jednakowa dla różnych rodzajów kresek, które wykonujemy po dokładnej analizie kształtu i wyglądu Twoich oczu, oraz Twoich preferencji.

W cenie makijażu permanentnego powieki górnej oferujemy również dopigmentowanie – niezbędne, aby makijaż trzymał się dłużej na skórze, i aby wyglądał dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Przed upływem 12 miesięcy od zabiegu zapraszamy również na odświeżenie makijażu permanentnego. To zabieg, który przywraca efekt sprzed roku i pozwala cieszyć się podkreślonymi oczami przez kolejne długie miesiące!

Kiedy warto wykonać makijaż permanentny powiek?

Zapraszamy do nas wszystkie kobiety, które nie są zadowolone z kształtu swoich oczu lub chciałyby wydobyć przy pomocy trwałego koloru ich naturalny, piękny kształt i wygląd. Poprzez właściwe poprowadzenie kreski jesteśmy w stanie zniwelować niewielkie mankamenty urody – podnieść opadające kąciki, zagęścić rzadkie rzęsy, wzmocnić koloryt oprawy oczu, aby jeszcze lepiej podkreślały one naturalną barwę tęczówki. Permanentne kreski na powiekach pozwalają także zapomnieć o codziennym malowaniu się. Zapraszamy do nas, gdy chcesz poczuć się jeszcze piękniej – na stałe!

Makijaż permanentny powiek
Makijaż permanentny powiek
Makijaż permanentny powiek
Makijaż permanentny powiek
Makijaż permanentny powiek

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?

Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń
Cookie Consent Banner by Real Cookie Banner