Makijaż permanentny ust Makijaż permanentny ust Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust Makijaż permanentny ust

1.Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust pełni przede wszystkim funkcję estetyczną. Za pomocą makijażu możemy optycznie powiększyć usta, zniwelować asymetrie, rozweselić wyraz twarzy optycznie podnosząc kąciki, a także odmłodzić, przywracając nasycenie barwy. Makijaż ust może poprawić wygląd po rozszczepie wargi czy ust po urazach lub z bliznami.
Makijaż permanentny ust

Pigmentacja ust z cieniowaniem

Polega na pokryciu pigmentem części ust z rozcieniowaniem go od linii konturu do wewnątrz bez wypełniania. Technika polecana dla osób z pełnymi wargami, chcących wyrównać niewielkie asymetrie.

Usta cieniowane 3D

Połączenie pigmentacji ust z wypełnieniem przy zastosowaniu światłocienia oraz techniki liplight.

Duże, ponętne i skrywające olśniewająco białe zęby – tak, usta to zdecydowanie jeden z największych kobiecych atutów! Jednak aby zachwycały 24 godziny na dobę, przyda się im makijaż permanentny. Zapraszamy do skorzystania z oferty MOOI Studio – dla jeszcze piękniejszego uśmiechu!

Usta makijaż permanentny – dla kogo?

Wyobraź sobie zabiegany poranek, kiedy wstałaś zbyt późno, a już niebawem masz ważne spotkanie, na którym musisz wyglądać nienagannie. Mając na swoich ustach perfekcyjnie wykonany makijaż permanentny nie musisz martwić się, czy Twoja szminka wytrzyma cały wieczór, ani poświęcać czasu na konturowanie i malowanie ust przed lustrem.

Jeśli chodzi o usta makijaż permanentny to nie tylko wygoda wynikająca z braku konieczności malowania ust przed wyjściem. To także sposób na przywrócenie im perfekcyjnego wyglądu. W szczególności polecamy cieniowanie ust osobom posiadającym niewielkie asymetrie, nierówny koloryt warg, czy blizny po wypadkach lub operacji rozszczepu. To sposób na jeszcze bardziej zmysłowe usta bez codziennego używania szminki!

Usta permanentne Wrocław – tylko w MOOI Studio

Jesteśmy profesjonalnym gabinetem pigmentacji, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowa. Spełniamy najskrytsze marzenia – pomagamy stawać się jeszcze piękniejszymi, przywracamy twarzy symetrię i wyrazistość, a co za tym idzie – pomagamy zakopać kompleksy gdzieś głęboko. Liczne szkolenia sprawiają, że posiadamy wiedzę i umiejętności niezbędne, aby położyć na Twoje usta makijaż permanentny gwarantujący 100% satysfakcji!

Dzięki nowoczesnym metodom pigmentacji jesteśmy w stanie delikatnie powiększyć usta, nadać im bardziej pożądanego kształtu, wyrównać asymetrie, mocniej nasycić barwę czerwieni wargowej, co znacząco wpływa na odmłodzenie twarzy, lub nadać jej bardziej radosnego wyrazu poprzez podniesienie kącików ust.

Makijaż permanentny ust Wrocław – jakie metody stosujemy?

Wykonujemy dwa rodzaje zabiegów na usta:

Pigmentacja ust z cieniowaniem. Poleca na pigmentowaniu części ust ze wzmocnieniem linii konturu i roztarciem go do wewnątrz, jednak bez wypełnienia. Tę metodę poleca się w celu poprawy asymetrii ust osobom, których wargi są pełne i nie wymagają dodatkowego powiększania.

Cieniowanie ust 3D. Za pomocą światłocienia oraz wyjątkowej techniki liplight nadajemy ustom odpowiedniego kolorytu z zastosowaniem pigmentacji, a do tego wypełniamy je.

Dlaczego warto skorzystać z makijażu permanentnego?

MOOI Studio to zespół profesjonalistek wykwalifikowanych w zakresie pigmentacji, uwielbiających przywracać uśmiech na twarz kobiet. Usta to zdecydowanie jeden z najbardziej przykuwających uwagę elementów kobiecej twarzy. Odpowiednio duże, symetryczne, wysycone kolorem, błyszczące i odsłaniające rządek białych zębów – są w stanie znacząco odmienić wygląd każdej kobiety, odmładzając jej twarz. Dziś możemy odjąć Ci lat oraz dodać urody tylko dzięki nowoczesnym metodom pigmentacji. Ta niewielka ingerencja w kształt i koloryt Twoich ust może okazać się najlepszą inwestycją w Twój wygląd, do czego serdecznie namawiamy!

Makijaż permanentny ust
Makijaż permanentny ust
Makijaż permanentny ust
Makijaż permanentny ust
Makijaż permanentny ust

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?

Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń
Baner zgody na pliki cookie od Real Cookie Banner