O mnie O mnie O mnie

O mnie

O mnie O mnie

Współpracuję z najlepszymi, bo chcę być najlepsza

Jestem certyfikowaną Linergistką oraz Instruktorem makijażu permanentnego z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuję się również usuwaniem starych i źle wykonanych makijaży. Jestem półfinalistką mistrzostw świata w makijażu permanentnym ust WULOP Poland 2022.

Wykonałam setki pigmentacji brwi i ust. Dzięki ogromnemu doświadczeniu poradzę sobie z każdym typem skóry, wykonam Ci dokładnie taki makijaż, jak wykonałabym sobie samej. Wyszkoliłam dziesiątki linergistek w całej Polsce, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród swoich klientek. W codziennej pracy spotykam się z wieloma makijażami permanentnymi, wykonanymi w innych salonach, które usuwam za pomocą lasera lub removera. wszystko po to, aby Twój makijaż wyglądał naturalnie.

Uczyłam się od światowych liderów w makijażu permanentnym najnowocześniejszych metod pigmentacji. Nieustannie podnoszę kompetencje na sympozjach i szkoleniach.

Pragnę dostosować ofertę do panujących trendów urody, ale przede wszystkim moim celem jest uwydatnić Twoje piękno abyś czuła się wyjątkowo i unikalnie, a zarazem była sobą.

Niezmiernie ważne jest dla mnie, aby wykonany makijaż był spójny z Twoją urodą oraz dodawał Ci pewności siebie.

Najnowsze trendy w makijażu permanentnym nie są dla mnie jedynym wyznacznikiem. Posiadam wysokie poczucie estetyki dlatego podczas konsultacji wspólnie stworzymy wizualizację makijażu spersonalizowanego tylko dla Ciebie. Do zabiegu makijażu permanentnego przystępuję po ustaleniu i zaakceptowaniu wszystkich szczegółów dotyczących pigmentacji estetycznej.

Za największą wartość uważam
Twoją radość wynikającą ze zmiany!

O mnie
O mnie
O mnie
O mnie
O mnie

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?

Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń
Baner zgody na pliki cookie od Real Cookie Banner