Powiększanie ust Powiększanie ust Powiększanie ust

Powiększanie ust

Powiększanie ust Powiększanie ust

1.Baby Doll Lips - powiększenie ust

Wypełnianie ust autorską metodą Baby Dole Lips, która łączy w sobie dwie techniki wypełniania: Russian & Hollywood. Russian odpowiada za uniesienie ku górze łuku Kupidyna, a Hollywood nadaje ustom objętości. Dzięki autorskiemu połączeniu tych dwóch technik Twoje usta będą przypominać słodkie usteczka dziewczynki. Baby Doll Lips to synonim puszystości, lekkości i delikatności.
Baby Doll Lips - powiększenie ust

Błyszczące, pełne, zmysłowo odsłaniające białe zęby… to usta, o których marzy każda kobieta, i które każda może mieć! W MOOI Studio zajmujemy się modelowaniem ust, aby nadać im iście hollywoodzkiego wyglądu, który będzie przykuwać wszystkie spojrzenia!

Powiększanie ust Wrocław – zdaj się na profesjonalistów

Istnieją różne metody powiększania ust, ale w MOOI Studio skupiamy się tylko na tych, które są najbezpieczniejsze i dają najlepszy efekt wizualny. Dbamy o to, aby wypełnianie i modelowanie kształtu ust zapewniało 100% satysfakcji naszym klientkom. Jest to możliwe dzięki zdobywaniu przez nas doświadczenia i wiedzy u najlepszych światowych specjalistów z zakresu różnych metod powiększania.

Modelowanie ust Wrocław – skuś się na zmysłowe usta

Baby Doll Lips to nasza metoda na powiększanie ust, którą lubimy najbardziej, bo daje fantastyczne rezultaty. To połączenie dwóch technik: Russian & Hollywood. Russian lips to efekt uniesienia łuku Kupidyna, który sprawia, że usta wydają się być większe i bardziej wyraziste. Z kolei Hollywood Lips to uwydatnienie ust poprzez dodanie im objętości.

W duecie te dwie metody dają efekt Baby Doll Lips – czyli ust słodkich i dziewczęcych, jak u laleczki. Ten zabieg, który proponujemy w MOOI Studio jest najbardziej pożądanym u naszych klientek. Sprawia, że usta stają się większe, co pozwala na wyrównanie proporcji twarzy i jej odmłodzenie.

Wypełnianie ust Wrocław – dla kogo?

Mało która kobieta rodzi się z naturalnie pełnymi, wyrazistymi wargami. Te, które nie mają tego szczęścia, mogą skorzystać z naszej oferty, pozwalającej w krótkim czasie uzyskać piorunujący efekt. Większe usta są zdecydowanie bardziej kuszące – przyciągają spojrzenie, pozwalają jeszcze lepiej zaprezentować śnieżnobiały uśmiech, nad którym pracowałaś. Poprzez powiększenie ust twarz wydaje się bardziej proporcjonalna, co wpływa na naszą samoocenę i likwiduje kompleksy.

Do MOOI Studio zapraszamy przede wszystkim kobiety o bardzo wąskich ustach, ale również te, które dzięki lekkiej korekcie ich kształtu i pełności chcą poprawić kształt swojej twarzy i nadać jej bardziej seksowny wygląd.

Powiększanie ust cena Wrocław – ile to kosztuje?

Wiemy, że cena zabiegu powiększania ust nie jest dla Ciebie obojętna. Dlatego dajemy Ci wgląd w przejrzysty, prosty cennik za konkretne usługi. Modelowanie ust to nie tylko pierwszy zabieg, ale również kolejne, przedłużające efekt. W naszym gabinecie płacisz za zużytą ilość substancji modelującej, wyrażoną w mililitrach. Oznacza to, że koszt zabiegu będzie równy temu, jak bardzo chcesz powiększyć swoje usta.

Powiększanie ust Wrocław cena – u nas płacisz za efekt

W MOOI Studio dbamy przede wszystkim o zadowolenie naszych klientem z wykonanych zabiegów. Wychodząc od nas możesz poczuć się od razu piękniejsza i bardziej zadbana. Chętnie poznamy Twoje preferencje dotyczące kształtu i wielkości ust, a także zasugerujemy własne zmiany, aby rezultat był taki, jak tego oczekujesz. Zachęcamy również do wykonania u nas makijażu permanentnego, który pozwoli maksymalnie uwypuklić Twoje nowe Baby Doll Lips!

Powiększanie ust
Powiększanie ust
Powiększanie ust
Powiększanie ust
Powiększanie ust

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?

Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zadzwoń
Baner zgody na pliki cookie od Real Cookie Banner