Permanent makeup and tattoo removal Permanent makeup and tattoo removal Permanent makeup and tattoo removal

Permanent makeup and tattoo removal

Permanent makeup and tattoo removal Permanent makeup and tattoo removal

1.Permanent eyebrow makeup and tattoo removal

At MOOI studio, we deal not only with implementation, but also with removal of permanent makeup and tattoos. We invite all people who are not satisfied with the effects of the work of other salons, so that they can regain the former appearance of their skin!

Usuwanie makijażu permanentnego Wrocław – kiedy warto?

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego to zabieg, który pozwala odpigmentować skórę i przywrócić jej dotychczasowy kolor. Tym samym brwi wracają do swojego naturalnego kształtu. W MOOI Studio wykonujemy te zabiegi w celu dokonania poprawek po źle wykonanym makijażu permanentnym w innych gabinetach. Bardzo często stają się one pierwszym z serii zabiegów mających na celu uzyskanie idealnego wyglądu.

Usuwanie makijażu permanentnego brwi Wrocław – nadaj brwiom lepszy kształt

Makijaże permanentne brwi sprzed kilku lat zwykle nie prezentują się zbyt dobrze, gdyż dopiero teraz specjaliści znają naprawdę dobre, trwałe i podkreślające wygląd techniki tego zabiegu. W efekcie, aby móc zmienić kształt swoich trwałych brwi, należy usunąć znajdujący się pod skórą tusz przy pomocy zabiegów laserowych i nałożyć nowy. Bardzo często laserowe usuwanie makijażu permanentnego staje się okazją, aby nadać brwiom innego, bardziej modnego kształtu.

Usuwanie tatuażu Wrocław – zrób miejsce na swojej skórze

Masz tatuaż z czasów młodości, który według Ciebie nie prezentuje się już tak korzystnie jak po jego wykonaniu? Pragnienie zniwelowania błędów młodości wynikających z pochopnego wykonania tatuażu, często u niedoświadczonego tatuażysty, to jeden z przypadków, którym chętnie zajmujemy się w MOOI Studio – przy pomocy lasera. Seria zabiegów usuwających stary tatuaż pozwoli zrobić na skórze miejsce na nowy rysunek lub po prostu pozbyć się symboli, których nie ma się już ochoty pokazywać światu.

Jak wykonujemy laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuaży?

Swoim klientkom i klientom oferujemy trzy rodzaje zabiegów laserowych: Remover – wykonywany przy pomocy preparatu Color Lift Biotouch, który ułatwia rozbicie cząsteczek pigmentu i „wyssanie” go na zewnątrz. Zabieg należy powtórzyć nawet do 5 razy w odstępach 3- lub 4-tygodniowych. Daje on efekt zblednięcia makijażu permanentnego i pozwala wykonać go ponownie. Q-switch Nd Yag – specjalistyczny laser neodymowo-yagowy przenika przez naskórek do skóry właściwej. Tam absorbuje pigment, doprowadzając do jego pęcznienia i rozbijania na małe cząsteczki, które w efekcie zanikają całkowicie. Black Doll, czyli peeling węglowy – to unikalne połączenie lasera Nd Yag Q-switch i maski karbonowej. Początkowo skórę pokrywa się specjalną koloidalną zawiesiną węglową, a następnie działa na nią laserem. Światło laserowe powoduje wnikanie drobinek węgla głęboko w pory skóry i absorbowanie zanieczyszczeń. To zabieg pielęgnacyjny – pozwala na oczyszczenie i zwężenie porów skóry, zmniejszenie stanów zapalnych, stymulację produkcji kolagenu oraz odbudowy komórek skóry i ustabilizowanie wydzielania sebum. Efekt to gładka, doskonale oczyszczona skóra o wyrównanym kolorycie. Zabiegi laserowe wykonywane w MOOI Studio to nowoczesny sposób na piękną, gładką skórę, która jest pozbawioną pozostałości starego pigmentu.

 

 

 

 

Do you have any questions or doubts?

Make an appointment for a free of charge consultation during which we will answer all your questions and we will dispel all doubts. We are at your disposal.

Call us
Cookie Consent Banner by Real Cookie Banner